domov důchodců

Czech med cross z.s.

O nás

ŠTIKOV - LOGO1_1_text

 

Představujeme vám nově vzniklý Domov pro seniory Štikov v Nové Pace. Je to Domov se zvláštním režimem podle § 108/2006 Sb. o sociálních službách. Chceme poskytovat seniorům ty nejkvalitnější péči. Náš Domov je místem, ve kterém se potkává kvalitní péče s ochotným a usměvavým personálem. Naším klientům nabízíme pobytové sociální služby a zdravotní péči ve vysoké kvalitě. Vycházíme vstříc individuálním potřebám každého klienta. Podporujeme soběstačnost, sociální začleňování, motivaci a maximálně respektujeme lidská práva našich klientů.

Posláním Domova pro seniory Štikov je poskytování specializovaných sociálních služeb a zdravotní služby v příjemném prostředí. Seniorům se sníženou soběstačností umíme vytvořit díky maximálnímu individuálnímu přístupu vlídné a přátelské podmínky tak, aby stáří prožívali každý den klidně a důstojně. Usilujeme o to, aby naši klienti a jejich blízcí zůstali součástí přirozeného společenství a měli společně radost ze života.

Chceme se stát jedním z předních poskytovatelů sociálně-zdravotních služeb pro seniory v Královéhradeckém kraji a také významným zaměstnavatelem poskytující svým zaměstnancům férové a příjemné pracovní prostředí. Soustředíme se na individuální přístup a pozitivní atmosféru, který je zárukou spokojeného života seniorů.

O nás

Působíme na celém území České republiky. Věnujeme se vzdělávání, poskytování sociálních služeb a péči o seniory a hendikepované.

Rychlé odkazy
Kontakty

© 2017 JV consulting | Designed by IT Partner