pobyty kopie

Czech med cross z.s.

Rekondiční pobyty

Nabízíme relaxaci, rekondiční procedury, společenské večery, besedy se zdravotní tematikou, fakultativní výlety a mnoho dalšího. Pobyty pomáhají nejen odpočívat, ale i posílit zdraví a duševní pohodu.

Pro seniory od 55 let včetně pořádáme v rámci našich sociálních služeb rekondiční pobyty se zaměřením na celkovou aktivizaci a na chronická onemocnění pohybového aparátu. Jedná se o jedinečnou možnost, jak zůstat aktivní i ve vyšším věku. V čistém a klidném prostředí s kvalitními hotelovými službami Vás čekají rekondiční aktivity, jako jsou specializovaná rehabilitační cvičení, cvičení v bazénu, masáže, zábaly nebo muzikoterapie. Pomůžeme Vám odpočívat i načerpat nové síly!

Naše rekondiční pobyty mají velký význam z hlediska sociální inkluze, fyzické, duševní i sociální aktivizace. Proto jsou určeny především seniorům. Naším cílem není pouhá "dovolená", hlavním smyslem těchto ozdravných pobytů je nový kontakt se sociálním prostředím, možnost poznat nové přátele, chránit se před sociálním vyloučením a negativními stereotypy. Ukážeme Vám, že i ve vyšším věků má každý člověk svou hodnotu a s trochou pomoci ji dokáže také využít.

Máte zájem o besedu o pobytech přímo u Vás? Kontaktujte nás, rádi přijedeme.

Pro děti tu jsou rekondice a letní tábory, kde se zaměřujeme na chronická onemocnění pohybového aparátu, dýchacích cest, kožní onemocnění a alergie. Samozřejmostí je trvalý zdravotní dohled a pobyt v důkladně vybraném čistém prostředí.

 

KONTAKT

email: info@cmcross.org 

telefon: +420 775 930 011

 

Všechny námi poskytované služby se řídí Všeobecnými smluvními podmínkami a Reklamačním řádem Czech Med Cross z.s..

O nás

Působíme na celém území České republiky. Věnujeme se vzdělávání, poskytování sociálních služeb a péči o seniory a hendikepované.

Rychlé odkazy
Kontakty

© 2017 JV consulting | Designed by IT Partner